Konferencja pt. „RZECZNIK PRAW PRACOWNICZYCH – instytucja chroniąca ludzi pracy”

Informujemy o zaproszeniu na konferencję pt. „Rzecznik praw pracowniczych – instytucja chroniąca ludzi pracy” organizowaną przez PPS i OPZZ  w dniu 31 stycznia w Warszawie

KONFERENCJA pt. „RZECZNIK PRAW PRACOWNICZYCH – instytucja chroniąca ludzi pracy”

Polska Partia Socjalistyczna i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych zapraszają na konferencję na temat projektu obywatelskiego ustawy powołującej instytucję Rzecznika Praw Pracowniczych.

31 stycznia 2015 r. (sobota)

godz. 11.00-15.00

Warszawa, siedziba OPZZ, ul. Kopernika 36/40

11.00-11.10.