1% dla synka naszej koleżanki z Konfederacji Pracy

Gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na Maćka Łęskiego. Chłopiec jest Synem Członkini OPZZ „Konfederacja Pracy”.

Maciuś ma zdiagnozowany głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy oraz obustronną neuropatię słuchową. Mimo późnego wieku oraz późnej operacji jest szansa, że ciężka praca Maćka połączona z Mamy oraz terapeutów zaangażowaniem, przyczynią się do podjęcia pracy przez odpowiednie struktury mózgu. Mama sama wychowuje Maćka. Ojciec dziecka nie uczestniczy w Jego życiu. Turnusy oraz zakup sprzętu niosą ze sobą ogromne koszty, których nie jest w stanie sama udźwignąć, a każda forma jest realną i wymierną drogą do uzyskania pełnej sprawności dziecka – daje Jemu szansę by słyszał oraz mówił.
Maciek jest podopiecznym Fundacji Zdążyć z Pomocą

Żeby przekazać 1 % podatku należy:

W formularzu PIT wpisz numer:

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% podaj:

24756 Łęski Maciej

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Można też dokonać wpłaty na konto BPH S.A Oddział w Warszawie

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

z dopiskiem 24756 Łęski Maciej – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Maciuś Łęski