Gala Regionalna Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie – „Obchody 95-lecie Inspekcji Pracy w Polsce”

W dniu 19 listopada br. w siedzibie OPZZ odbyła się uroczysta gala poświęcona obchodom 95-lecia Inspekcji Pracy w Polsce.

W trakcie spotkania Okręgowa Inspektor Pracy w Warszawie – Elżbieta Lipińska, wręczyła Medale Pamiątkowe 95-lecia Inspekcji Pracy w Polsce wraz z podziękowaniami za wkład i rozwój działalności i realizacji misji Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie.
Medale otrzymali m.in. związkowcy z OPZZ: Kol. Wiesława Tarnowska – wiceprzewodnicząca OPZZ, Jerzy Wiśniewski – przewodniczący Rady OPZZ województwa mazowieckiego.

Medal dla Michała Lewandowskiego -przewodniczącego Zarządu Krajowego OPZZ Konfederacji Pracy i wiceprzewodniczącego Rady OPZZ województwa mazowieckiego jest dużym wyróżnieniem, ponieważ w ten sposób PIP doceniła „Konfederację Pracy”, jako sprawnie działającą i dobrze współpracującą z Inspekcją Pracy organizację związkową.

obchody 95 lat PIP medal od PIP XI 2014