Konferencja kończąca projekt PWP – CSR po wielkopolsku

Ogólnopolski Pracowniczy Związek Zawodowy „Konfederacja Pracy” realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. „PWP – CSR po wielkopolsku” Głównym celem projektu jest adaptowanie rozwiązań wypracowanych przez partnerów z Polski i Malty w oparciu o doświadczenie partnera w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw oraz upowszechnianie  i promowanie na poziomie lokalnym i regionalnym idei CSR wśród 100 przedstawicieli wielkopolskich związków zawodowych i organizacji pracodawców.

Ostatnim etapem realizacji projektu jest organizacja konferencji podsumowującej projekt w Poznaniu. Konferencję zaplanowano 16 września 2014 r. w hotelu IKAR. Do udziału w konferencji zapraszamy 50 przedstawicieli związków zawodowych (również dotychczasowych uczestników szkoleń), organizacji pracodawców, pracodawców oraz instytucji rynku pracy z województwa wielkopolskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, w ramach konferencji zapewnimy pełne wyżywienie oraz  materiały konferencyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel.(0-22) 55-15-665 lub 535 340 206.

Program konferencji w zakładce projektowej http://konfederacjapracy.org.pl/projekty/pwp-csr-po-wielkopolsku/aktualnosci-projektu-pwp-csr-po-wielkopolsku/