Uroczysta sesja Rady Ochrony Pracy

Przekazujemy pismo Przewodniczącego OPZZ Jana Guza w sprawie udziału OPZZ w uroczystej Sesji Rady Ochrony Pracy w dniu 28 kwietnia br. z okazji Międzynarodoweg Dnia Ofiar Wypadków przy Pracy.

W załączeniu – Apel Rady Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych z dnia 25 marca 2015 roku z okazji Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy – z prośbą o upowszechnianie tekstu Apelu w swoich organizacjach członkowskich, w związku ze zbliżającym się dniem 28 kwietnia.

Jeżeli jest ktoś z Państwa zainteresowany udziałem 28 kwietnia br. w posiedzeniu Rady Ochrony Pracy to bardzo proszę o kontakt z Nami (Biurem Zarządu Krajowego OPZZ „Konfederacja Pracy”), a my zgłosimy chęć Państwa udziału już dalej.

pismo do org. czlo. OPZZ 28.04. 2015r.uroczysta Sesja ROP (1)