Zestawienie nowych organizacji w OPZZ Konfederacja Pracy

W kwietniu br. w województwie pomorskim zostały zarejestrowane dwie nowe organizacje: Organizacja Zakładowa nr 11-016 zrzeszająca pracowników firmy Zakład Zagospodarowania Odpadami „CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA” Sp. z o.o. oraz Organizacja Międzyzakładowa nr 11-017 zrzeszająca pracowników Hospital Service „Company” Sp. z o.o. Spółka Komandytowa oraz ODiTK Szkolenia Sp. z o.o.

28 kwietnia br. w województwie dolnośląskim została zarejestrowana nowa Organizacja Zakładowa nr 01-047, zrzeszająca pracowników Domu Pomocy Społecznej w Bolesławcu.

W tym samym dniu w województwie wielkopolskim zarejestrowaliśmy również nową Organizację Zakładową nr 15-039 zrzeszającą pracowników firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądkach.

W czerwcu br. powstały z kolei trzy nowe organizacje w województwie zachodnio-pomorskim: Organizacja Zakładowa nr 16-049 zrzeszająca pracowników firmy Port Lotniczy Szczecin-Goleniów Sp. z o.o., Organizacja Zakładowa nr 16-050 zrzeszająca pracowników firmy Zakład Gospodarki Komunalnej w Gryficach w likwidacji oraz Organizacja Międzyzakładowa nr 16-051 zrzeszająca pracowników firmy Gryfickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Wszystkich nowych członków witamy i życzymy powodzenia w prowadzeniu działalności związkowej.