Organizacja Zakładowa OPZZ „Konfederacja Pracy” w Zakładach Przemysłu Cukierniczego “SKAWA” Wadowice S.A. nie tylko produkuje słodkości, ale również ułożyli wiersz:

KUPUJCIE WAFELKI ZE SKAWY
BO SMAKUJĄ DO HERBATY I KAWY
WYGLĄDEM SWYM KUSZĄ
W USTACH SIĘ KRUSZĄ
WYROBY ZE SKAWY PRACOWNICY PRODUKUJĄ
100-LETNIEJ TRADYCJI PILNUJĄ
ZWIĄZKI ZAWODOWE SWOJE MAJĄ
PRACODAWCĘ CZASEM WKURZAJĄ
PRACODAWCA SIĘ CZASEM DENERWUJE
ALE PRAWA PRACOWNICZE SZANUJE
CZĘSTO ZBYTU JEST ZA MAŁO
NA PODWYŻKI JEST ZA MAŁO
WIĘC KUPUJCIE POLACY ŚMIAŁO
BY W POLSKIEJ FIRMIE NA GODNĄ PŁACĘ STARCZAŁO

My zgadzając się z treścią wiersza gorąco polecamy produkty z Zakładów Przemysłu Cukierniczego „SKAWA” Wadowice S.A., nie tylko ze względu na patriotyzm, ale ich wartość, a warto osłodzić sobie życie dobrymi polskimi produktami. Wspierając polskich przedsiębiorców wspieramy również pracowników oraz naszą gospodarkę. Starajmy się wybierać polskie produkty, które często są znacznie lepsze niż zagraniczne. Poniżej kilka produktów z Zakładów w Wadowicach.

Skawa 8 Skawa 7 Skawa 6 Skawa 5 Skawa 4 Skawa 3 Skawa 2 Skawa 1